KONTAKT OS & MØD PERSONALET

 

Her kan du kontakte os og se skolens personale.

Siden vil løbende blive udbygget i takt med, at vi indgår aftaler med underviserne, så hold øje og følg med i, hvem der skal undervise dig til august.

Skriv en besked og vi vender snarT tilbage

mød personalet

 

 Peter Ernst Sundbæk

Forstander 

M: 61 27 60 17

E: peter@nordsoenff.dk

“Alle har ret til en ekstra chance” 

 

Anna-Stina 

Projektleder / skole

M: 22 12 59 06

E: anna-stina@nordsoenff.dk

 

“Alle har en superkraft. Sammen finder vi din” 

 

Jens Madsen 

Administrativ leder

M: 28 91 12 75

E: jensdm@nordsoenff.dk

 

 

 

David Lundager 

Kommunikation

M: 60 70 12 88

E: davidl@nordsoenff.dk

 

“Når andre Lykkes, lykkes jeg ” 

 

Jacob Albrechtsen 

Underviser

E: jacoba@nordsoenff.dk

”Sammen åbner vi døren til muligheder og eventyr”

 

Camilla Steen

Underviser

E: camillas@nordsoenff.dk

“Du misser 100 procent af de skud, du ikke tager”

 

Jens Schrøder

Pedel

E: jenss@nordsoenff.dk

 

“Jeg tror på det bedste i alle” 

 

Heidi Pedersen

E: Heidip@nordsoenff.dk 

 

Birgitte Madsen 

Husmor

E: birgittem@nordsoenff.dk

 

“Sammen hjælper vi hinanden på vej” 

MEld dig til her

få besked når vi har gratis camps, ÅBENT HUS OG NYT!